Georgina Campbell i Bill Skarsgård w zwiastunie horroru „Barbarian” od Disneya

Należąca do Disneya wytwórnia 20th Century Studios zaprezentowała pierwszy zwiastun swojego nowego thrillera „Barbarian”. Jak zapowiada się produkcja, której gwiazdami zostali Georgina Campbell i Bill Skarsgård? Zobaczcie debiutancką zapowiedź.

Główną bohaterką produkcji jest młoda kobieta podróżująca do Detroit na rozmowę o pracę, która zarezerwowała dom do wynajęcia. Po przybyciu pod wskazany adres okazuje się jednak, że ​​dom został przez pomyłkę zarezerwowany także mężczyźnie, który zdążył się już w nim rozgościć. Wbrew rozsądkowi kobieta postanawia jednak przenocować w domu, ale szybko przekonuje się, że nie była to najlepsza decyzja w jej życiu.

Film do własnego scenariusza wyreżyserował Zach Cregger, twórca „The Civil War on Drugs” i „Miss marca”. Jego wyprodukowaniem zajęli się Arnon Milchan, Roy Lee, Raphael Margules i J.D. Lifshitz. Wśród producentów wykonawczych znaleźli się: Michael Schaefer, Natalie Lehmann, Danny Chan, Alex Lebovici, a także sam Bill Skarsgård.

Premiera filmu „Barbarian” została zaplanowana w kinach na 31 sierpnia 2022 roku. W obsadzie produkcji znaleźli się także: Justin Long, Matthew Patrick Davis, Richard Brake, Kurt Braunohler i Jaymes Butler.

zdj. 20th Century Studios