Geralt, Ciri i Yennefer na plakacie trzeciego sezonu „Wiedźmina”. Nadchodzi zwiastun

Netflix powoli zabiera się za przypominanie widzom o premierze trzeciego sezonu „Wiedźmina”. Serial fantasy oparty na opowieściach Andrzeja Sapkowskiego doczekał się nowego plakatu z trójką głównych bohaterów. Zobaczcie Ciri i Yennefer w objęciach Geralta.

Kiedy „Wiedźmin” powróci z trzecim sezonem? Zwiastun nadchodzi

Prace na planie trzeciego sezonu „Wiedźmina” zakończono już na początku września zeszłego roku. Ekipa pracowała na Słowenii, Chorwacji, Maroko i Walii (to w ostatniej z wymienionych lokacji sfilmowano pojedynek Geralta i Vilgefortza). Wiemy już, że „Wiedźmin powróci z trzecim sezonem na platformę Netflix latem 2023 roku, a dokładną datę poznamy już jutro, kiedy najprawdopodobniej pokazana zostanie pierwsza zapowiedź nowej serii.

W trzecim sezonie, Geralt, CiriYennefer, której powierzono szkolenie dziewczyny, trafią do twierdzy w Aretuzie. Licząc na dowiedzenie się czegoś więcej o niezwykłych mocach drzemiących w Ciri, trójka trafia w sam środek ukrytego konfliktu, pełnego skorumpowanej polityki, czarnej magii i nikczemności. Jak zapowiadała przed paroma miesiącami showrunnerka serii, Lauren S. Hissrich inspiracją dla nowych odcinków serialu Netfliksa będzie drugi tom sagi Sapkowskiego, czyli „Czas pogardy”. 

Sprawdź też: Tom Cruise w objęciach Białej wdowy. Nowe zdjęcia z „Mission: Impossible 7”.

W głównej obsadzie serialu wracają oczywiście Henry Cavill (Geralt z Rivii), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu) i Freya Allan (księżniczka Cirilla z Cintry). Do gwiazd produkcji dołączy jednak kilka nowych nazwisk. W trzecim sezonie na ekranie pojawią się między innymi Robbie Amell, który pojawi się w serialu jako Gallatin, Meng'er Zhang, którą wystąpi jako Milva, Hugh Skinnger wcielający się w Księcia Radowida, a także Christelle Elwin, która zagra Mistle. W postać Vilgefortza wciela się Mahesh Jadu.

Geralt, Ciri i Yennefer na plakacie trzeciego sezonu „Wiedźmina”

zdj. Netflix