Ginger Gonzaga dołącza do obsady serialu „She-Hulk”

Marvel znalazł kolejną gwiazdę serialu o przygodach She-Hulk. Do obsady produkcji powstającej dla platformy Disney+ dołączyła Ginger Gonzaga występująca w serialach „Kidding”, „Głowa rodziny” oraz „Siły Kosmiczne”.

Aktorka zagra najlepszą przyjaciółkę Jennifer Walters, w którą wcieli się Tatiana Maslany. Nie doprecyzowano, jak będzie nazywała się bohaterka grana przez Ginger, ale w komiksach najlepszą przyjaciółką She-Hulk była Jill Stevens.

Serial przedstawi Jennifer Walters jako odnoszącą sukcesy prawniczkę. Bohaterka ma w serialu zajmować się głównie sprawami superbohaterów, ale jej codzienne obowiązki w sądzie będą przeplatane także superbohaterskimi zadaniami. W obsadzie do roli Hulka powróci Mark Ruffalo, a Tim Roth powtórzy w serialu swoją rolę złoczyńcy nazywanego Abomination z filmu „Incredible Hulk.

Na czele zespołu scenarzystów odpowiedzialnych za serial o She-Hulk stoi Jessica Gao mająca na koncie nagrodę Emmy za pracę przy serialu „Rick & Morty”. Gao pracowała również przy takich serialach jak „Dolina Krzemowa” i „Take My Wife”.

źródło: deadline.com / zdj. Disney