Główne role w spin-offie „Mad Maksa” obsadzone?

Wygląda na to, że trwają prace nad wzmiankowanym w niedawnych plotkach filmem o młodszej wersji znanej z ostatniego „Mad Maksa” cesarzowej Furiosy. Najnowsze doniesienia wskazują, że George Miller odnalazł już dwie główne gwiazdy widowiska. W „Mad Max: Furiosa” mamy podobno zobaczyć Jodie Comer („Obsesja Eve”) i Richarda Maddena („Rocketman”).

Comer miałaby wcielić się w rolę młodej Furiosy. Z kolei, jeżeli wierzyć plotkom, Madden odegra dla Millera postać Dementusa, „oszałamiająco przystojnego mężczyznę o anielskiej twarzy oszpeconej szeroką i ściągniętą błyszczącymi zszywkami raną biegnącą przez czoło”. 

C65CC854-9383-49A5-9B9A-164350763379.jpeg

Według ostatnich informacji nowy film z uniwersum „Mad Maksa” będzie w istocie prequelem ostatniej odsłony. Z filmem nie ma być związana Charlize Theron, a z jedną z głównych męskich ról łączony jest natomiast Yahya Abdul-Mateen II, którego oglądaliśmy niedawno w filmie Aquaman” i serialu Watchmen”. Jak na razie nie pojawiły się żadne informacje na temat udziału Toma Hardy'ego w filmie lub innego aktora, który miałby odtworzyć rolę tytułowego Maksa.

Konkretna data rozpoczęcia prac na planie nie została jeszcze ujawniona, ale biorąc pod uwagę, że George Miller od marca będzie pracował na planie swojego nowego filmu, możemy założyć, że prace nad prequelem „Na drodze gniewuruszą późną jesienią 2020 roku. Ekipa ma ponownie pracować w Australii.

źródło: Comicbook.com / zdj. Netflix / BBC America / Warner Bros.