„Godzilla kontra Kong”: posłuchajcie fragmentu ścieżki dźwiękowej z filmu. Nowy plakat IMAX

W sieci zadebiutował nowy plakat filmu i dwa oficjalne utwory ze ścieżki dźwiękowej, którą do widowiska „Godzilla kontra Kong” napisał Tom Holkenborg aka Junkie XL. Dwa kawałki wprowadzają główne muzyczne tematy obu tytułowych stworów. Sam film zadebiutuje w kinach i na platformie HBO Max już 31 marca

„Godzilla vs. Kong” – opis fabuły

Godzilla vs. Kong ukazuje pojedynek dwóch legendarnych przeciwników w spektakularnej batalii, której stawką są następne stulecia zagrożonego świata. Kong i jego obrońcy podejmują niebezpieczną wyprawę w celu odnalezienia prawdziwego domu kolosa. Towarzyszy im Jia, młoda sierota, którą z Kongiem łączy wyjątkowa i silna zażyłość. Niespodziewanie na drodze ekspedycji staje wściekła Godzilla, siejąc zniszczenie po całym globie. Monumentalne starcie tych dwóch tytanów, zaaranżowane przez pozostające w ukryciu siły, jest zaledwie początkiem tajemnicy, której rozwiązanie leży głęboko w jądrze Ziemi.

W głównych rolach wystąpią: Millie Bobby Brown, Kyle Chandler, Ziyi Zhang, którzy powrócą do swoich ról z filmu „Godzilla 2: Król potworów”. W obsadzie są również: Demián Bichir, który występował ostatnio w horrorze „Zakonnica”, Danai Gurira znana z serialu „The Walking Dead” oraz filmów „Czarna Pantera” i „Avengers: Wojna bez granic”, Julian Dennison, który zagrał ostatnio w filmie „Deadpool 2” i Brian Tyree Henry znany fanom serialu „Atlanta”, a także szwedzki aktor Alexander Skarsgård.

54472A94-C0E1-4C85-828D-71BEB7DB2DBD.jpeg

Zdj. Warner Bros.