Godzilla wkroczy na sale Dolby Cinema. Świetny plakat nowego filmu o japońskim jaszczurze

W sieci ukazała się nowa grafika promująca premierę widowiska „Godzilla Minus One”. Tym razem w marketing filmu włączyła się sieć kin Dolby. Zerknijcie jak tym razem prezentuje się następny obraz o słynnym kaiju.

Kinowy powrót Godzilli coraz bliżej. Premiera filmu już w grudniu

Reżyserem produkcji, za którą odpowiada wytwórnia Toho, jest Takashi Yamazaki („Tu zawsze świeci Słońce”, „Dragon Quest: Your Story”). „Godzilla Minus One przenosi widzów do czasów powojennej Japonii. Dla bohaterów – mieszkańców zrujnowanego Tokio –  będzie to już kolejne spotkanie z tytułowym stworem, choć sam film nie jest bezpośrednim sequelem żadnego z uprzednich widowisk.

W dotychczasowych opisach wskazano jednak, że w filmie znajdą się poszlaki pozwalające na połączenie jej ze światem, w którym rozgrywa się ostatnia trylogia animowanych filmów oraz widowisko „Shin Godzilla” z 2016 roku.

Od niedawna wiemy, że film doczeka się szerokiej dystrybucji w Europie. Prawa do pokazania produkcji w 38 krajach na starym kontynencie nabył dystrybutor Piece of Magic Entertainment. Premierę w Europie ustalono na 1 grudnia. Co istotne, to właśnie wtedy film zawita też do polskich kin, gdzie ma być dostępny także w formacie IMAX i 4DX.

Godzilla Minus One Dolby Cinema

zdj. Toho