„Godzilla x Kong: Nowe imperium” już do obejrzenia w domu. Co z premierą na HBO Max i Netflix?

Najnowsza superprodukcja ze świata potężnych potworów pojawiła się dzisiaj online. Produkcja „Godzilla x Kong: Nowe imperium” obecna jest jeszcze w kinach, ale teraz możecie oglądać ją także z poziomu własnej kanapy. Jeden z największych hitów ostatnich miesięcy pojawił się właśnie w cyfrowej dystrybucji za pośrednictwem najpopularniejszych serwisów VOD. Gdzie obejrzymy film „Godzilla x Kong”? Co z premierą na HBO Max i Netflix?

Gdzie obejrzeć „Godzilla x Kong: Nowe imperium”? Najważniejsze informacje

  • Film „Godzilla x Kong: Nowe imperium” trafił na serwisy VOD 14 maja.
  • W Polsce produkcja „Godzilla x Kong” w streamingu dostępna będzie na platformie HBO Max.
  • Premiera w streamingu najprawdopodobniej przypadnie na przełom lipca i sierpnia 2024 roku.

Godzilla vs. Kong 2– gdzie obejrzeć film? Premiera na VOD

Studio Warner Bros. nie może w pierwszej połowie roku narzekać na brak głośnych premier. Po tym, jak na wiele tygodni kinową ramówkę zdominowała „Diuna: część druga”, chwilę później dołączyła do niej inna nowość od wytwórni. Pod koniec marca widzowie mogli wybrać się do kina na najnowszą odsłonę tak zwanego MonsterVerse, uniwersum budowanego wokół Godzilli i Konga.

Mimo że film cały czas obecny jest jeszcze w repertuarze niektórych kin, to jego droga na dużym ekranie dobiega końca. Od dzisiaj (14 maja), żeby obejrzeć Godzillę i Konga: Nowe imperium nie trzeba wybierać się wcale do kina. Można to zrobić z poziomu własnej kanapy. Film, który zebrał z kinowych kas ponad 558 mln dolarów, trafił już do oferty najpopularniejszych serwisów VOD i dostępny jest też w Polsce. Studio Warner Bros. zdecydowało się na wprowadzenie produkcji do serwisów VOD na 47 dni po premierze na dużym ekranie. Po takim samym czasie online debiutował też film „Diuna: część druga”.

Sprawdź też: Która platforma rządzi w tym tygodniu? Przed nami sporo serialowych i filmowych nowości.

Platforma Wypożyczenie Kupno Wersje 4K
Megogo 7,99 zł 39,99 zł brak
Premiery Canal+   9,99 zł brak brak
iTunes 9,99 zł 39,99 zł dostępna
Rakuten 9,99 zł 56,99 zł dostępna
PLAY 10,00 zł brak brak
Player 10,00 zł brak brak
Prime Video 9,99 zł 39,99 zł dostępna

Kiedy „Godzilla x Kong” trafi na HBO Max? Co z premierą na Netflix?

Godzilla x Kong: Nowe imperium HBO

Premiera filmu w serwisach VOD nie oznacza jednak, że Godzilla i Kong: Nowe imperium stało się dzisiaj także dostępne w ofercie platformy streamingowej HBO Max. Póki co studio Warner Bros. nie podało jeszcze oficjalnej daty premiery filmu na własnej platformie, ale możemy mniej więcej określić, kiedy do tego dojdzie.

Na pewno nie powinniśmy oczekiwać premiery wcześniej niż w drugiej połowie czerwca. Najprawdopodobniej będziemy musieli poczekać na nią znacznie dłużej, gdzieś do przełomu lipca i sierpnia. Jeśli natomiast zastanawiacie się, czy „Godzilla x Kong” zawita w najbliższym czasie na platformę Netflix, to odpowiedź brzmi: nie. Po debiucie na HBO Max, a właściwie to już na Max, film dostępny będzie w streamingu przez wiele miesięcy wyłącznie w serwisie należącym do Warnera. Premiera na Netfliksie nie jest jednak wykluczona, co więcej najprawdopodobniej dojdzie do niej w późniejszym terminie, ale nie wcześniej niż w drugiej połowie 2025 roku

źródło: Filmozercy.com / zdj. Warner Bros.