Gotowi na kontynuację „Mortal Kombat”? Ujawniono, kiedy wystartują zdjęcia do sequela

Warner powoli zbiera się do realizacji drugiej odsłony najnowszego rebootu „Mortal Kombat”. W sieci pojawiły się doniesienia o przybliżonym terminie wejścia na plan zdjęciowy. Wygląda na to, że – wliczając czas, który pochłonie postprodukcja – widowisko może zostać ukończone do połowy przyszłego roku.

Przypomnijmy, że pomimo chłodnego przyjęcia pośród krytyków i sporej części widowni, dobre wyniki oglądalności przekonały więc włodarzy Warnera do kontynuowania swojej nowej franczyzy osadzonej w świecie znanym z popularnych gier wideo. Napisaniem scenariusza do filmu „Mortal Kombat 2” zajął się Jeremy Slater, mający w dorobku teksty do takich tytułów jak „Moon Knight” czy „The Umbrella Academy”.

Zdjęcia do filmu „Mortal Kombat 2” ruszą latem. Kto powróci w obsadzie?

Najnowsze wieści o „Mortal Kombat 2” przekazał producent przyszłej produkcji, Todd Garner. W odpowiedzi na raport serwisu Geek Vibes Nation Garner wyjawił, że podobnie jak pierwsza część, sequel zostanie zrealizowany na terenie Australii. Zdjęcia mają ruszyć w czerwcu tego roku i zakończyć się we wrześniu. Jako reżyser za film będzie odpowiadał Simon McQuoid, twórca pierwszej części serii, dla którego będzie to drugi pełnometrażowy projekt.

Sprawdź też: Podobała Wam się „Diuna”? Druga część będzie jeszcze lepsza. Tak twierdzi jedna z gwiazd filmu.

Szczegóły na temat fabuły produkcji „Mortal Kombat 2” pozostają aktualnie nieznane, ale wiemy, że na ekranie powinni pojawić się: Jessica McNamee jako Sonya Blade, Joe Taslim jako Sub-Zero, a raczej jako Noob, Tadanobu Asano jako Lord Raiden, Chin Han jako Shang Tsung, Ludi Lin jako Liu Kang, Mehcad Brooks jako Jax oraz Hiroyuki Sanada jako Scorpion.

źródło: JoBlo / zdj. Warner Bros.