Grace Van Patten zasila obsadę serialu „Dziewięcioro nieznajomych”

Hulu znalazło kolejną aktorkę, która zasili obsadę serialu „Dziewięcioro nieznajomych”. Kontrakt na zagranie w produkcji zawarła właśnie Grace Van Patten znana z filmów Tramps” i The Meyerowitz Stories”. Aktorka wcieli się w bohaterkę o imieniu Zoe, jedną z tytułowych nieznajomych.

Produkcja będzie adaptacją bestselerowej powieści autorstwa Liane Moriarty odpowiadającej również za literacki pierwowzór serialu „Wielkie kłamstewka”. W obsadzie są już Samara Weaving, Luke Evans, Nicole Kidman, Manny Jacinto i Melissa McCarthy.

Historia rozgrywa się w ośrodku odnowy biologicznej, w którym dziewięcioro nieznajomych mieszkańców metropolii szuka ukojenia nerwów i ucieczki od codziennego stresu. Podczas pobytu nad grupą czuwa właścicielka ośrodka Masza (Kidman), kobieta, której zadaniem jest odnowienie zmęczonych umysłów i ciał gości. Tytułowa dziewiątka kuracjuszy nie wie jednak, co tak naprawdę czeka ich w tajemniczym ośrodku.

Pierwotnie premierę „Nine Perfect Strangers” zaplanowano na drugą połowę 2020 roku, ale nie wiemy, czy termin ten zostanie utrzymany. Za serial odpowiada David E.Kelly, twórca takich produkcji, jak Ally McBeal” czy Mr. Mercedes”.

źródło: deadline.com / zdj. Netflix