Gwiazda „Dwóch i pół” dołącza do obsady „Młodego Sheldona”

Chuck Lorre, twórca „Młodego Sheldona”, obsadził w serialu aktorkę, która przewinęła się przez jeden z najbardziej znanych sitcomów w dorobku producenta. W serialu komediowym o młodym Sheldonie Cooperze pojawi się Melanie Lynskey, znana między innymi jako Rose z „Dwóch i pół”.

Lynskey wcieli się w rolę nauczycielki Filozofii w przynajmniej jednym z odcinków „Młodego Sheldona”. Bohaterka zadebiutuje w najbliższym rozdziale serialu, zaplanowanym na 11 lutego, zatytułowanym „A Philosophy Class and Worms That Can Chase You”.   

„Młody Sheldon” opowiada o perypetiach dorastającego Sheldona Coopera, jednego z głównych bohaterów „Teorii wielkiego podrywu”W stałej obsadzie nowego sezonu pojawiają się: Iain Armitage (Sheldon), Zoe Perry (Mary), Lance Barber (George Sr.), Annie Potts (Meemaw), Montana Jordan (Georgie), Raegan Revord (Missy), Matt Hobby (Pastor Jeff) i Jim Parsons (głos Sheldona). Na drugim planie pojawią się natomiast: Wallace Shawn (Dr. Sturgis), Craig T. Nelson (Dale), Ryan Phuong (Tam), Wyatt McClure (Billy Sparks), Danielle Pinnock (Ms. Ingram) i Rex Linn (Principal Petersen).

źródło: Comicbook / zdj. CBS