Gwiazda „Gry o Tron” w trzecim sezonie serialu „Obsesja Eve”

Stacja BBC America znalazła kolejnych członków obsady trzeciego sezonu serialu „Obsesja Eve”. Właśnie ogłoszono, że kontrakt na zagranie w serialu podpisało siedmioro nowych aktorów.

W trzecim sezonie w serialu pojawią się: Gemma Whelan, Pedja Bjelac, Camille Cottin, Steve Pemberton, Raj Bajaj, Turlough Convery i Evgenia Dodina.

Wcześniej ogłoszono, że w nowych odcinkach do głównych bohaterów dołączą Harriet Walter znana widzom seriali Sukcesja” i The Crown” oraz Danny Sapani. W głównej obsadzie powrócą: Sandra Oh, Jodie Comer, Fiona Shaw, Owen McDonnell, Kim Bodnia i Kirby Howell-Baptiste.

Stacja BBC America nie musiała długo zastanawiać się nad przedłużeniem serialu na kolejny sezon. Druga seria spotkała się z dużym wzrostem oglądalności względem pierwszego sezonu i średnio nowe odcinki oglądało 1,8 miliona widzów, w tym 754 000 widzów w wieku 25-54 lata.

Data premiery nowych odcinków nie została jeszcze ustalona. Możemy jednak zakładać, że produkcja powróci na mały ekran w 2020 roku. Drugi sezon zakończył swoją emisję w maju tego roku.

obsesja-eve-1.png

źródło: Ew.com / zdj. Imdb.com