Gwiazda muzyki pop walczy z klątwą w horrorze „Uśmiechnij się 2”

Na kontynuację horroru „Uśmiechnij się 2” nie będziemy musieli długo czekać. Studio Paramount Pictures błyskawicznie zabrało się za realizacje kontynuacji swojego hitu z 2022 roku i drugą część serii wprowadzi do kin już jesienią tego roku. Zobaczcie pierwszy zwiastun.

Naomi Scott walczy z klątwą w horrorze „Uśmiechnij się 2

Pierwsza część była reżyserskim debiutem Parkera Finna, który wraca przy kontynuacji zarówno jako reżyser, jak i scenarzysta i producent. W pierwszej odsłonie obserwowaliśmy doktor psychiatrii, która po niecodziennym i brutalnym wydarzeniu z udziałem pacjenta, zaczyna doświadczać przerażających zjawisk. Powodują one, że kobieta jest coraz bardziej przekonana, że prześladują ją złowrogie siły nadprzyrodzone.

Sequel skupi się na nowej postaci granej przez Naomi Scott. Aktorka znana przede wszystkim z „Aladyna” wciela się w Skye Riley, gwiazdę muzyki pop, która ma właśnie wyruszyć w światową trasę koncertową. Kobieta zaczyna jednak doświadczać coraz bardziej przerażających i niewytłumaczalnych zdarzeń. Przytłoczona narastającymi potwornościami i presją sławy jest zmuszona stawić czoła swojej mrocznej przeszłości, aby odzyskać kontrolę nad swoim życiem, zanim całkowicie wymknie się ono spod kontroli.

W obsadzie pojawią się też Lukas Gage znany z „Białego Lotosu”, a także Raúl Castillo („Armia umarłych”), Kyle Gallner (aktor znany z między innymi „Zabójczego ciała” pojawił się też w części pierwszej), Rosemarie DeWitt („Schody”) oraz Dylan Gelula („Dream Scenario”).

Uśmiechnij się 2” trafi na ekrany dokładnie 18 października tego roku.

zdj. Paramount Pictures