Gwiazda „Riverdale” w zwiastunie dramatu „Chemical Hearts”

Platforma Amazon Prime Video pokazała zwiastun swojego nowego dramatu romantycznego pod tytułem „Chemical Hearts”. Główną rolę w produkcji zagrała Lili Reinhart znana z serialu „Riverdale”.

Film wyreżyserował i wyprodukował Richard Tanne odpowiadający także za scenariusz. Historia została oparta na powieści Krystal Sutherland pod tytułem „Our Chemical Hearts”. Obok Lili Reinhart w głównej roli w filmie wystąpił Austin Abrams. W pozostałych rolach pojawili się natomiast: Sarah Jones, Bruce Altman i Adhir Kalyan.

Bohaterem produkcji jest siedemnastoletni Henry Page (Austin Abrams), który nigdy nie był zakochany. Chłopak uważa się za romantyka i wierzy, że w końcu dane będzie mu odnaleźć miłość swojego życia. Pierwszego dnia ostatniego roku liceum spotyka Grace Town (Lili Reinhart), która zmieni wszystko. Kiedy Grace i Henry zostają wybrani do tworzenia szkolnej gazety, ich relacje się zacieśniają, a chłopak poznaje rozdzierający serce sekret dziewczyny i zakochuje się w niej, a raczej w osobie, za którą ją uważa.

Chemical Hearts” trafi na platformę Amazon Prime Video już 21 sierpnia.

zdj. Amazon Prime Video