Gwiazda „Rodziny Soprano” zagra mamę Pete’a Davidsona. Edie Falco zobaczymy w serialu „Bupkis”

Edie Falco, znana przede wszystkim z roli Carmeli Soprano w słynnym serialu HBO, dołączyła do obsady komediowej produkcji „Bupkis”. Nowa seria będzie żartobliwą interpretacją życia Pete'a Davidsona. Aktorka wcieli się w matkę komika. 

Realizację pełnego sezonu „Bupkis” zleciła parę tygodni temu stacja NBC. Serial opisywany jest jako „surowa, bezkompromisowa i fabularyzowana wersja codzienności Pete'a Davidsona”. Produkcja zatytułowana „Bupkis” stanowić ma miks wyważonego opowiadania i wątków czysto absurdalnych, przefiltrowanych przez punkt widzenia młodego komika, który ten często przedstawia widzom na łamach zarówno autorskich stand-upów, jak i w programie „Saturday Night Live”. W kultowym programie skeczowym Davidson wielokrotnie wspominał też o swojej mamie – najczęściej w kontekście częstego wprowadzania się do niej i wyprowadzania pomiędzy kolejnymi życiowymi incydentami. Możemy założyć, że kwestia ta zostanie w jakiś sposób zaadresowana w samym serialu, z udziałem postaci zagranej przez Falco.

Sprawdź też: Emma Thompson przeżywa seksualne przebudzenie w zwiastunie filmu „Good Luck to You, Leo Grande”.

Scenariusz serialu szykują Dave Sirus, Judah Miller (współtwórca „Króla Staten Island”) i sam Davidson. Lorne Michaels, twórca „SNL” przyłączył się do realizacji jako producent, z ramienia swojej firmy Broadway Video. Na chwilę obecną nie wiemy, kiedy w przybliżeniu serial mógłby trafić do oferty Peacock

Źródło: Variety / zdj. NBC