Gwiazda „Słodkich kłamstewek” z główną rolą w nowym serialu. Co wiemy o „The Answers”?

Lucy Hale („Prawda czy wyzwanie”), czyli ekranowa Aria Montgomery z popularnych „Słodkich kłamstewek” otrzymała angaż w nowym projekcie telewizyjnym. 33-letnia aktorka wystąpi w odcinkowej adaptacji powieści pt. „The Answers”, za którą odpowiada Catherine Lacey.

Rzecz dzieje się w niedalekiej przyszłości i opowiada o młodej kobiecie ze złamanym sercem, która przyłącza się do enigmatycznego eksperymentu obiecującego zhakowanie miłości. Po przeprowadzce do idyllicznego, odosobnionego miejsca kobieta oraz inne uczestniczki zaczynają zastanawiać się, co tak naprawdę dzieje się w eksperymencie i dlaczego wszystkie zostały wyznaczone do umawiania się z tym samym mężczyzną.

Sprawdź też: „Na koniec dostajesz to, na co zasługujesz”. Pierwsza zapowiedź i data premiery ostatniego sezonu „Snowfall”

Obok Hale obsadę „The Answers” tworzyć mają: Raul Esparza („Hannibal”), Krys Marshall („For All Makind”), Melanie Field („Ty”), Pallavi Sharda („Tom i Jerry”), Kineta Kunutu („Czarna lista”), a także David Corenswet („Hollywood”). Nad projektem opiekują się m.in. Kit Steinkellner („Sorry for Your Loss”) jako scenarzysta i producent wykonawczy, Danny Strong (seria „Igrzyska śmierci”) jako producent wykonawczy oraz Darren Aronofsky („Wieloryb”) jako producent wykonawczy.

Pilotażowy odcinek „The Answers” powstanie dla stacji FX.

Źródło: Variety / Zdj. The CW