Gwiazda „Śmierć nadejdzie dziś” w obsadzie dystopijnego akcyjniaka od Sama Raimiego

Jessica Rothe, która pojawiła się między innymi w obu częściach komediowego horroru „Śmierć nadejdzie dziś”, dołączyła do filmu „Boy Kills World”. W obsadzie dystopijnego widowiska akcji aktorka zastąpi Samarę Weaving, która musiała opuścić projekt przez inne zobowiązania. 

W „Boy Kills World” pojawią się też między innymi Bill Skarsgård („Diabeł wcielony”) i Yayan Ruhian („Raid”). Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Skarsgård wcieli się w rolę głuchoniemego mężczyzny z bujną wyobraźnią. Kiedy jego rodzina zostaje zamordowana, chłopak ucieka do dżungli i jest szkolony przez tajemniczego szamana, aby stłumić swoją dziecięcą wyobraźnię i stać się narzędziem śmierci. Ruhian zagra wspomnianego mentora głównego bohatera, a nowo obsadzona Rothe wcieli się w rolę zabójczyni o kryptonimie June 27.

Reżyserią „Boy Kills World” zajmie się Moritz Mohr. Dodajmy, że to jego autorski pomysł na ten film zwrócił uwagę Sama Raimiego, który wraz z Royem Lee z Vertigo Entertainment wyprodukuje go za pośrednictwem swojej firmy Raimi Productions. Autorami scenariusza są Arend Remmers („Berlińskie psy”) oraz Tyler Burton Smith („Laleczka”). Zdjęcia do filmu mają odbyć się w Republice Południowej Afryki.

Źródło: THR / zdj. Universal Pictures