Gwiazda spin-offu „G.I. Joe” w obsadzie thrillera „Bullet Train” z Bradem Pittem

Sony Pictures obsadziło kolejną rolę w nowej produkcji pod tytułem „Bullet Train”, którą wyreżyseruje David Leitch, twórca „Deadpoola 2” i pierwszego „Johna Wicka”. Tym razem do pierwszoplanowej gwiazdy filmu, Brada Pitta, dołączył Andrew Koji, którego w przyszłym roku będziemy mogli zobaczyć w szykowanym przez Paramount spin-offie „G.I. Joe” o tytule „Snake Eyes”.

Szczegóły fabuły pozostają cały czas niejasne, ale mówi się, że „Bullet Train” opowie o grupie zabójców, których wynajęto do wyeliminowania tego samego celu. Koji miałby wcielić się w rolę jednego z asasynów. Film oparty będzie na japońskiej powieści „Maria Beetle”, której autorem jest Kōtarō Isaka.

Scenariusz do filmu przygotowuje Zak Olkewicz („Kiedy gasną światła”). David Leitch odpowiadający za reżyserię będzie nadzorował również powstawanie scenariusza. Jednym z producentów filmu jest Antoine Fuqua („Bez litości”). Prace na planie filmu mają ruszyć jeszcze w tym roku, najprawdopodobniej zimą. Data premiery nie została jeszcze ujawniona.

źródło: deadline.com / zdj. Cinemax