Gwiazda „Stranger Things” dołącza do nowego horroru Braci Russo

Natalia Dyer, czyli aktorka kojarzona najlepiej z roli Nancy w serialu „Stranger Things” Netfliksa, dołączyła do kolejnego filmu produkowanego przez studio AGBO, należące do Anthony'ego i Joego Russo, twórców „Avengers: Koniec gry”. Za reżyserię horroru zatytułowanego „All Fun and Games” odpowiedzą debiutanci Ari Costa i Eren Celeboglu.

Choć fabularne konkrety nie zostały jeszcze ujawnione, film ma opowiedzieć historię pewnego rodzeństwa, które wdaje się w niezwinną z początku grę z „demonicznym twistem”. 

Poza Dyer w obsadzie jest też Asa Butterfield, mający w dorobku role w „Grze Endera”, „Osobliwym domu Pani Peregrine” i serialu „Sex Education” Netfliksa. Poza stanięciem za kamerą, Costa i Celeboglu napisali również scenariusz do filmu, na podstawie oryginalnego tekstu stworzonego przez JJ Braidera

Obok Braci Russo, którzy dołączyli do obrazu jako producenci wykonawczy, za film odpowiedzą też między innymi Sebastian Raybaud, John Zois i Kassee Whiting. Prace na planie mają ruszyć w marcu tego roku.

źródło: Bloody Disgusting / zdj. Netflix