Gwiazdor „Co robimy w ukryciu” zagra u twórcy „Barbarzyńców”. Co wiemy o jego nowym dreszczowcu?

Zach Cregger, czyli twórca horroru „Barbarzyńcy”, odnalazł kolejną gwiazdę swojego producenckiego projektu „Companion”. W thrillerze science fiction wystąpi między innymi Harvey Guillén, którego znacie z roli Guillerma w serialu „Co robimy w ukryciu”. Kto jeszcze dołączył do obsady?

W ramach nowego raportu castingowego z obsadą „Companion” połączył się nie tylko Harvey Guillén, a również Lukas Gage („Ty”) i Megan Suri („Jeszcze nigdy...”). Grupka aktorów dołączyła do obsadzonego przed kilkoma tygodniami Jacka Quaida, czyli ekranowego Hughiego z popularnej serii antysuperbohaterskiej „The Boys” na Prime Video. Na ten moment role, które przyjdzie im zagrać czy jakiekolwiek fabularne szczegóły „Companion” pozostają jednak pod kluczem.

Sprawdź też: Człowiek ze stali powraca. Mamy zwiastun animowanego serialu „My Adventures With Superman”

Na stanowisku reżysera i scenarzysty projektu znalazł się Drew Hancock, dla którego będzie to debiut. Twórca wspomnianych „Barbarzyńców”, Zach Cregger produkuje film wraz z Raphaelem Margulesem, J.D. Lifshitzem i Royem Lee. Firmami produkcyjnymi zaangażowanymi w projekt są BoulderLight („Barbarzyńcy”) oraz Vertigo („Nie martw się, kochanie”). Dystrybucją „Companion” zajmie się z kolei studio New Line, które zdobyło prawa do pokazania filmu na początku tego roku. 

Źródło: Bloody Disgusting / zdj. HBO / FX