Gwiazdy fikcyjnego zespołu z lat 70. XX wieku dają czadu w zwiastunie serialu „Daisy Jones & The Six”

Amazon zaprezentował zwiastun swojego nowego serialu oryginalnego bazującego na bestsellerowej powieści „Daisy Jones & The Six” autorstwa Taylor Jenkins Reid. Jak zapowiada się historia o fikcyjnym zespole z lat 70. ubiegłego wieku? Zobaczcie sami.

Serial opowiada historię fikcyjnej kapeli rockowej z lat siedemdziesiątych, która osiągnęła wielki sukces, ale szybko została zapomniana przez widownię. Historię przedstawiono w stylu muzycznego dokumentu zawierającego między innymi wywiady z członkami zespołu, który przybliży widzom szalony i wielobarwny krajobraz branży muzycznej tamtych czasów.

Głównymi gwiazdami serialu są: Riley Keough wcielająca się w Daisy oraz Sam Claflin grający gwiazdora rocka Billy'ego Dunne'a będącego rozdartym między swoją pasją do muzyki, a rolą męża i ojca. W roli jego żony pojawi się Camila Morrone. Obsadę uzupełniają  Suki Waterhouse jako Karen,  Sebastian Chacon jako Warren, Josh Whitehouse jako Eddie i  Will Harrison jako Graham. Timothy Olyphant zagrał z kolei Roda Reyesa, aroganckiego managera, zachęcającego głównych bohaterów do przeprowadzki do Los Angeles w pogoni za sukcesem. Tom Wright to Teddy Price, a Nabiyah Be zagrała Simone Jackson.

Sprawdź też: „Pogromcy duchów” – Jason Reitman nie stanie za kamerą czwartej części cyklu. Znamy nazwisko nowego reżysera.

Za serial odpowiada Lauren Levy Neustadter i Scott Neustadter. Jedną z producentek wykonawczych serii jest Reese Witherspoon, która zajmuje się serialem w ramach swojej firmy Hello Sunshine. Premiera „Daisy Jones & The Six” odbędzie się w serwisie Prime Video już 3 marca 2023 roku.

zdj. Prime Video