Gwiazdy filmu „House of Gucci” na pierwszych plakatach

W listopadzie do kin swój nowy film „House of Gucci” wprowadzi Ridley Scott. Zobaczcie, jak prezentują się bohaterowie produkcji na pierwszych plakatach.

Film opowiadający o zabójstwie Maurizio Gucciego zapowiadany jest także jako dramat zabierający nas za kulisy wielkiego biznesu, walki o wpływy i chciwości. Gwiazdami produkcji są Lady Gaga wcielająca się w Patrizii Reggiani oraz Adam Driver grający Maurizio Gucciego. Patrizia Reggiani została skazana na 29 lat więzienia za zlecenie zabójstwa swojego męża, ale wyszła na wolność trzy lata temu po spędzeniu 18 lat za kratkami. Kobieta twierdziła przed sądem, że zabójstwo zostało zorganizowane przez wróżkę, która „wyczytała w jej myślach” chęć dokonania zemsty na byłym mężu.

W osadzie znaleźli się także Jared Leto grający projektanta mody Paolo Gucciego, Al Pacino, Jeremy Irons oraz Salma Hayek grająca Pinę Auriemmę, najlepszą przyjaciółkę Patrizii, która pomogła jej w zorganizowaniu morderstwa męża.

Film wyreżyserował Ridley Scott do scenariusza, który napisał Roberto Bentivegna. Premierę „House of Gucci” zapowiedziano na 24 listopada tego roku.

Adam Driver plakat filmu House of Gucci

Jeremy Irons plakat filmu House of Gucci

Jared Leto plakat filmu House of Gucci

Al Pacino plakat filmu House of Gucci

Lady Gaga plakat filmu House of Gucci

 zdj. Columbia Pictures