Gwiazdy kina w trójkącie miłosnym. Polski zwiastun i data premiery hitu festiwalu Sundance

Gutek Film zaprezentował rodzimym miłośnikom kina polski zwiastun filmu pt. „Przejścia”, który był jednym z hitów minionej edycji festiwalu Sundance. Produkcja w reżyserii Iry Sachsa („Zostań ze mną”, „Miłość jest zagadką”) zadebiutuje na ekranach naszych kin jesienią tego roku. To o współczesnych związkach w wersji tylko dla dorosłych.

Jak na Paryż przystało, rewolucja zaczyna się w kawiarni. Świętujący zakończenie zdjęć filmowiec Tomas poznaje Agathe. Bez zastanowienia rzuca się w wir nowej namiętności, podczas gdy w mieszkaniu czeka na niego lojalny, wyrozumiały mąż Martin. Szukając osobistego spełnienia i emocjonalnych podniet, wszyscy troje eksplorują swoje ciała, uczucia i granice. Każde z nich będzie musiało zmierzyć się z pytaniami, na które nie są gotowi – i którym nie chcą stawiać czoła.

Sprawdź też: Nowy film Martina Scorsese zaskoczy widzów. Reżyser znowu połączy siły z Apple i Leonardo DiCaprio!

Multikulturowy Paryż, a w nim troje kochanków uwikłanych w ryzykowną grę w pożądanie. Gwiazda europejskiego kina Franz Rogowski („Wielka wolność”), rozsławiony filmem „Pachnidło” Ben Whishaw oraz znana z „Życia Adeli” i „Pięciu diabłów” Adèle Exarchopoulos tworzą w głośnym dramacie Iry Sachsa erotyczny trójkąt, w którym seks i uczucia dają wybuchową mieszankę.

Przejścia” zobaczymy na dużym ekranie już 3 listopada.

Źródło i zdj. Gutek Film