Halloweenowy konkurs - wygraj soundtrack na CD!

Już niedługo Halloween. Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać soundtrack z serialu "Teen Wolf", wydany nakładem Sony Music Poland. Wyniki zostaną ogłoszone w Halloween, czyli 31 października.

Polub nasz profil na Facebooku, aby wziąć udział w konkursie!

Płyta "Teen Wolf (Original Television Soundtrack)" zawiera muzykę z serialu, który został oparty na filmie "Nastoletni wilkołak" z 1985 roku.

Scott McCall jest zwykłym uczniem, który niczym się nie wyróżnia. Ma lekko zwariowanego przyjaciela Stilesa i wydaje się, że więcej mu tak naprawdę nie potrzeba. Pewnego dnia, Scott za sprawą ataku w lesie zmienia się - staje się popularny, wysportowany.... nikt jednak nie wie, że za tym wszystkim kryje się mroczna tajemnica.

Tracklista:

1. Hangry Like the Wolf (Main Title) - Dino Meneghin
2. My Body - Young the Giant
3. Who Are You, Really? - Mikky Ekko
4. Bad Moon Rising - Mourning Ritual feat. Peter Dreimanis
5. My Own - Whitaker
6. Start of Time - Gabrielle Aplin
7. Touch - Daughter
8. Given the Chance - The Kite String Tangle
9. Catch the Wind - High Highs
10. Ava - Famy
11. I Found - Amber Run
12. Looking Too Closely - Fink
13. The Last One I Made - Pim Stones
14. The Sun - Frida Sundemo
15. You Were Never Gone - Hannah Ellis
16. Up N Away - Emmi

Zadanie konkursowe:

Scharakteryzuj trzema słowami swój ulubiony horror.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy konkursy@filmozercy.com, w tytule wiadomości wpisując "Halloween - konkurs". Konkurs trwa do 30.10.2017 r. włącznie. I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz: nie zapomnijcie o swoim imieniu i nazwisku.

Regulamin konkursu:

  1. W konkursie może wziąć udział każdy, kto do dnia 30 października 2017 roku prześle odpowiedź na powyższe zadanie konkursowe na adres konkursy@filmozercy.com oraz polubi stronę naszego portalu na Facebooku.
  2. Każdy Uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku przesłania większej ilości zgłoszeń przez jednego Uczestnika lub przesłania kilku zgłoszeń z jednego adresu e-mail, w konkursie weźmie udział najwcześniejsze zgłoszenie, przesłane w czasie trwania Konkursu.
  3. Najciekawszą wypowiedź nagrodzimy płytą CD, a nagroda zostanie dostarczona do laureata akcji w ciągu 21 dni od ogłoszenia oficjalnych wyników na portalu Filmozercy.com.
  4. W konkursie wezmą udział jedynie osoby, które przesłały odpowiedź na zadanie konkursowe i polubiły fanpage portalu Filmozercy.com w serwisie Facebook.
  5. W mailu z odpowiedzią podawajcie także swoją nazwę konta w serwisie Facebook. Jest to wymagane tylko wtedy gdy nazwa konta różni się od Waszego imienia i nazwiska w zgłoszeniu konkursowym.
  6. Wyniki zostaną ogłoszone 31 października 2017 roku.