Hans Zimmer oświadczył się na scenie podczas swojego koncertu. Usłyszał: TAK!

Hans Zimmer kończy powoli swoją tegoroczną trasę koncertową po Europie i postanowił wykorzystać ostatni występ przed londyńską publicznością do oświadczenia się swojej partnerce. Przed tysiącem widzów legendarny kompozytor usłyszał pozytywną odpowiedź.

Hans Zimmer oświadczył się na scenie podczas koncertu w Londynie

Nagrodzony Oscarem kompozytor wystąpił w czwartek ze swoim koncertem w londyńskiej O2 Arena. Pod koniec wydarzenia twórca muzyki do „Króla lwa” pozwolił sobie na nieco improwizacji i zaprosił na scenę swoją partnerkę. Po tym, jak Dina De Luca pojawiła się przed zgromadzoną w arenie publicznością, Zimmer poprosił ją o rękę, ale najpierw zapytał o inne, równie istotne sprawy:

„Dlaczego cię tu przywiozłem? Chciałem cię zapytać o coś naprawdę ważnego. Zamknąłeś tylne drzwi? Czy mam mleko w lodówce? Czy w zamrażarce jest jakiś sorbet?” – żartował kompozytor. Następnie zapytał swoją partnerkę: „Wyjdziesz za mnie?” ​​Na co De Luca odpowiedziała: „tak”. Na koniec Zimmer podtrzymał jeszcze tradycję swoich występów i zaprezentował widowni utwór „Time” z „Incepcji”, który przeważnie kończy jego występy.

Koniecznie sprawdź też: Który film DC jest najlepszy? Pierwsze miejsca budzą kontrowersje!

W kwietniu 2020 roku Zimmer złożył pozew o rozwód ze swoją ówczesną żoną Suzanne Zimmer, z którą ma trójkę dzieci. Wcześniej był żonaty z modelką Vicki Carolin, z którą rozwiódł się w 1992 roku, i ma z nią córkę.

Zimmer jest obecnie najbardziej rozpoznawalnym na świecie kompozytorem muzyki filmowej. Był aż dwunastokrotnie nominowany do Oscara. Na koncie ma jednak tylko dwie statuetki. Pierwszą odebrał lata temu za „Króla Lwa”, a drugą w zeszłym roku za „Diunę”. Koncert w Londynie były jednym z ostatnich występów Zimmera podczas jego tegorocznej trasy. Pod koniec maja kompozytor miał ponownie wystąpić przed krakowską publicznością, ale jego koncert został odwołany ze względu na chwilowe problemy zdrowotne. Nowy termin koncertu nie został jeszcze ustalony.

zdj. Paul Smith / Depositphotos.com