Harley Quinn wróciła na plan – ruszyły dokrętki do filmu „Birds of Prey”

Potwierdziły się ostatnie pogłoski sugerujące, że obsada filmu „Birds of Prey” powróci na plan w celu przeprowadzenia dokrętek. Do sieci trafiło właśnie nowe nagranie pokazujące, że ekipa zdjęciowa nowego filmu DC Comics ponownie spotkała się na planie.

Wygląda na to, że potwierdziły się również wcześniejsze ifnformacje, według których studio Warner Bros. miało zatrudnić Chada Stahelskiego do nadzorowania prac na planie pod kątem nagrywania scen akcji, które mają stanowić znaczną część dokrętek. Na nagraniu widzimy dublerki Harley Quinn, które zapewne wezmą udział w nagrywaniu niebezpiecznych scen akcji z udziałem bohaterki granej przez Margot Robbie.

Wcześniej mówiło się, że reżyser serii „John Wick” zajmie się zaplanowaniem i wyreżyserowaniem scen akcji. Na planie Stahelski będzie zarządzał tak zwaną drugą ekipą odpowiedzialną za realizację scen akcji i będzie ściśle współpracował z główną reżyserką projektu Cathy Yan, dla której jest to pierwszy tak duży projekt filmowy.

Margot Robbie powróci jako Harley Quinn – kiedy premiera „Birds of Prey”?

Głównym wątkiem w „Birds of Prey” będzie porwanie Cassandry Cain przez Czarną Maskę, który chce wyszkolić młodą dziewczynę na swoją zabójczynię. Bohaterki będą musiały stworzyć zespół, by uwolnić ją z rąk porywacza i udaje im się to stosunkowo wcześnie, a reszta filmu koncentruje się na walce z ludźmi Czarnej Maski i zapewnieniu bezpieczeństwa Cassandrze.

W obsadzie filmu są Rosie Perez jako Renee Montoya, Mary Elizabeth Winstead jako Huntress, Jurnee Smollett-Bell jako Black Canary i Margot Robbie jako Harley Quinn. W głównego przeciwnika bohaterek, czyli Czarną maskę, wcieli się Ewan McGregor, a jego pomocnika o pseudonimie Zsasz  zagra Chris Messina. Film wejdzie do kin 7 lutego 2020 roku. Za scenariusz do filmu odpowiada Christina Hodson.

źródło: zdj. Warner Bros. / DC Comics