HBO GO pokaże kolejny materiał o kulisach „Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera”

HBO pokazało swoim widzom już dwie wersje „Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera” i jeden klip odsłaniający kulisy jej powstawania. Niedługo do oferty HBO GO trafi także nieco bardziej rozbudowany materiał opowiadający o procesie tworzenia wywalczonego przez fanów Snydera widowiska.

Widzowie mogą oglądać „Ligę Sprawiedliwości” przygotowaną przez Snydera od 18 marca. Film debiutował wówczas na platformie HBO Max w USA i HBO GO w Polsce, gdzie można było obejrzeć go z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem. Tydzień później do widzów polskiej platformy trafiła czarno-biała wersja, a od 13 kwietnia polscy widzowie mogli zajrzeć za kulisy produkcji dzięki materiałowi „Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera - za kulisami”, w którym pojawiły się ujęcia z planu oraz wypowiedzi twórców i głównej obsady. Materiał trwał jednak tylko 6 minut i został już wcześniej udostępniony oficjalnie w sieci.

Tym razem HBO GO zaoferuje widzom zdecydowanie dłuższy materiał pod tytułem „Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera: Opowieść Zacka Snydera”, który ponownie zabierze nas za kulisy produkcji, jednak tym razem poznamy nieco więcej szczegółów na temat powstawania filmu z perspektywy samego reżysera. Materiał zadebiutuje już 7 maja i potrwa około 25 minut.

zdj. Warner Bros.