HBO Max skasowało kolejny serial. Kaley Cuoco już nigdzie nie poleci

Platforma HBO Max znalazła w swoim portfolio kolejny serial, który nie doczeka się przedłużenia na następny sezon. Zdecydowano właśnie o skasowaniu po dwóch seriach produkcji „Stewardesa” z Kaley Cuoco w roli głównej.

Kaley Cuoco nie wróci jako „Stewardesa”. Serial nie dostanie trzeciego sezonu

Akurat w przypadku tej produkcji platforma Max początkowo planowała stworzenie wyłącznie jednego sezonu. „Stewardesa” powstała jako miniserial mający opowiedzieć zamkniętą historię głównej bohaterki granej przez Kaley Cuoco. Dobre przyjęcie serialu przez widzów i krytyków oraz zadowalająca oglądalnośc sprawiły, że HBO Max namówiło twórców do stworzenia drugiego sezonu, którego emisja zakończyła się w maju 2022 roku.

Od tego czasu o serialu zrobiło się wyjątkowo cicho i jego przyszłość była niepewna. Dzisiaj wiemy już, że „Stewardesa” wylądowała na dobre i nie doczeka się trzeciej serii. Nie podano żadnych powodów anulacji serialu, ale nie da sie ukryć, że drugi sezon nie został już tak entuzjastycznie przyjęty – zwłaszcza przez samych widzów.

Kaley Cuoco Stewardesa sezon 2

Możemy więc zakładać, że oglądalność serialu również nie była już tak dobra, a sami twórcy również nie mieli zbyt konkretnych planów na kontynuowanie historii. Kaley Cuoco będąca nie tylko główną gwiazdą serialu, ale także jego producentką wykonawczą na chwilę po zakończeniu emisji drugiego sezonu mówiła, że „samolot wylądował”. „Po prostu czuję jakbyśmy właśnie skończyli” – stwierdziła w rozmowie z magazynem People .

Sprawdź też: Tak mija czas na planie „Stranger Things”. Nowe zdjęcia z finałowego sezonu!

W drugim sezonie po zerwaniu z alkoholem i wydostaniu się z tarapatów, które śledziliśmy w pierwszej serii Cassie Bowden wiodła względnie spokojne i trzeźwe życie w Los Angeles, a w wolnym czasie dorabia sobie jako pracownica CIA. Kiedy jednak jedna z jej zagranicznych misji nie idzie zgodnie z planem, bohaterka ponownie zostaje uwikłana w międzynarodową intrygę szpiegowską. Jedną z nowych bohaterek drugiej serii będzie Lisa Bowden, matka głównej bohaterki, w którą wcieliła się Sharon Stone. Nowe odcinki będą skupiały się więc także na skomplikowanej relacji Cassie z jej wyjątkowo chłodną i wyobcowaną matką.

zdj. HBO Max