HBO Max w Polsce w 2022 roku. Oficjalna zapowiedź platformy

Polski oddział HBO potwierdził, że w 2022 roku uruchomiony zostanie w naszym kraju serwis HBO Max. Streamingowy serwis doczekał się oficjalnej zapowiedzi wideo.

Pod koniec sierpnia Warner Bros. potwierdziło, że przekłada uruchomienie platformy HBO Max w środkowo-wschodniej Europie z jesienie 2021 roku na 2022 rok. Opóźnienie debiutu HBO Max na Starym kontynencie spowodowane jest niedawnym startem serwisu w Ameryce Łacińskiej – w najbliższych miesiącach firma chce skupić się na rozwijaniu platformy w tym rejonie i pozyskaniu jak największej liczby nowych klientów.

To, że platforma HBO Max zadebiutuje w środkowo-wschodniej Europie, w tym w Polsce w 2022 roku potwierdził właśnie nasz rodzimy oddział HBO, który zaprezentował oficjalną zapowiedź wideo startu serwisu. Ujawniono przy okazji, że dokładną datę uruchomienia HBO Max, cenę miesięcznego abonamentu oraz inne szczegóły zostaną przedstawione już w październiku tego roku. W ramach spekulacji mówi się, że start HBO Max zaplanowano w Polsce na pierwszy kwartał przyszłego roku.

W 2022 roku serwis HBO Max zadebiutuje nie tylko w Polsce, ale także w takich krajach jak: Węgry, Czechy, Słowacja, Rumunia, Bułgaria, Chorwacja, Słowenia, Serbia, Czarnogóra, Bośnia i Hercegowina, Macedonia, Mołdawia oraz w Portugalii.

zdj. HBO