HBO Max zainteresowane serialową kontynuacją „Wszystkich świętych New Jersey”

W ubiegłym miesiącu David Chase, twórca kultowej „Rodziny Soprano”, wyjawił że film „Wszyscy święci New Jersey” może nie być ostatnim rozdziałem kryminalnej sagi osadzonej w świecie serialu. Najnowsze doniesienia wskazują, że HBO Max może być zainteresowane stworzeniem serialowej kontynuacji.

O planach, które streamer wiąże ze współpracą z Chasem pokrótce wspomniała Ann Sarnoff z zarządu WarnerMedia. W rozmowie z serwisem Deadline usłyszeliśmy, że wytwórnia jest zachwycona z „Wszystkich świętych New Jersey” i omawia z twórcą „Rodziny Soprano” możliwość stworzenia nowego serialu, powiązanego z oryginalną serią. 

Dodajmy, że choć na ten moment nie wiemy, o czym miałby opowiedzieć serialowy sequel „Wszystkich świętych” to o możliwych kierunkach kontynuacji wspominał jeszcze sam Chase. Twórca słynnego kryminału z Jamesem Gandolfinim wyjawił w ostatnim wywiadzie, że akcja kolejnej historii zostałaby osadzona po wydarzeniach filmu (który z kolei rozgrywał się pod koniec lat sześćdziesiątych i na początku siedemdziesiątych) oraz przed wydarzeniami oryginalnej „Rodziny” (czyli przed rokiem 1998). Jednym z warunków wymienionych przez Chase'a była też możliwość ponownej współpracy ze scenarzystą Terrym Winterem.

Źródło: Deadline / zdj. HBO