HBO skasowało kolejny uwielbiany przez widzów serial i sprzedało go Netfliksowi

Spółka Warner Bros. Discovery ponownie naraziła się widzom. Ogłoszono właśnie, że serial „Wojownik” został skasowany po trzech sezonach. Produkcja nie otrzymała zamówienia na czwarty sezon, a poprzednie serie zostały sprzedane Netfliksowi.

Koniec serialu „Wojownik”. Netflix uratuje produkcje?

Wojownik” nie wróci z czwartym sezonem. Serial został anulowany po trzech seriach, a spółka Warner Bros. Discovery udzieliła licencji na pokazywanie dotychczasowych odcinków platformie Netflix. Serial pozostanie jednocześnie w ofercie serwisu HBO Max. Pierwsze trzy sezony mają pojawić się w ofercie Netfliksa w lutym 2024 roku. Niewykluczone, że dobre odebranie produkcji przez widownię w nowym serwisie streamingowym ostatecznie doprowadzi do zamówienia czwartego sezonu przez Netfliksa.

Historia nie została definitywnie zakończona, a sami twórcy przekonywali, że mają ambicje na kontynuowane historii Ah Sahma. Evan Endicott i Josh Stoddard zapowiadali, że cały czas w ich głowie jest „wiele pomysłów” na to, jak mogłaby potoczyć się fabuła i wyrażali nadzieje na to, że serial zostanie przedłużony na kolejny sezon, co pozwoli im na zrealizowanie planów.

Sprawdź też: Świąteczny tydzień pełen filmowo-serialowych hitów. Co obejrzeć na Netflix, Disney+ i HBO Max?

Wojownik” przetrwał już jedno anulowanie. Produkcja emitowana była pierwotnie na antenie stacji Cinemax, która w 2020 roku wycofała się z produkowania własnych treści. Warner zamówił ostatecznie trzeci sezon i przeniósł wówczas serial na swoją platformę streamingową, na którą musieliśmy czekać aż do czerwca tego roku.

źródło: deadline.com / zdj. HBO