„Heartstopper” powróci z nowymi odcinkami tego lata! Mamy oficjalną datę premiery 2. sezonu hitu Netfliksa

Streamingowy gigant podzielił się oficjalną datą premiery 2. sezonu „Heartstoppera”. Nowa porcja odcinków hitu Netfliksa trafi do oferty platformy dokładnie 3 sierpnia. Czego możemy spodziewać się po nadchodzącej serii?

2. sezon serialu „Heatstopper” zobaczymy tego lata. Co wydarzy się w nowej serii?

Heartstopper” opowiada historię Nicka i Charliego, dwóch nastolatków uczących się w szkole dla chłopców. Charlie jest wysoce emocjonalnym neurotykiem, który zakochuje się w Nicku, wrażliwym zawodniku drużyny rugby. Na skutek przypadku bohaterowie siadają ze sobą w ławce. Wkrótce rodzi się między nimi niezwykła przyjaźń, która przeradza się w silne uczucie

W nowej serii zobaczymy, jak Nick i Charlie radzą sobie w nowym związku, Tara i Darcy stawiają czoła nieprzewidzianym wyzwaniom, a Tao i Elle zastanawiają się, czy kiedykolwiek będą mogli być kimś więcej niż tylko przyjaciółmi. Według najnowszych doniesień w 2. sezonie bohaterowie gościć będą w Paryżu na wycieczce oraz na szkolnym balu.

Sprawdź też: Co dalej z kontynuacją filmu „Gray Man” od Netfliksa? Bracia Russo odpowiadają

„Heartstopper” – kto powróci w 2. sezonie? Nowi i starzy bohaterowie serialu

Serial oparty na serii komiksów autorstwa Alice Oseman okazał się ogromnym sukcesem dla Netflixa. Platforma przedłużyła produkcję na dwa kolejne sezony w niecały miesiąc po premierze finalnej serii. Prace na planie drugiego sezonu wystartowały we wrześniu ubiegłego roku, z kolei ostatni klaps padł na początku grudnia.

W 2. sezonie „Heartstoppera” - oprócz powracających do głównych ról, Kitta Connora i Joego Locke'a - powrócą m.in. Chetna Pandaya jako trenerka Singh, Fisayoo Akinade jako Pan Ajayi, Alan Turkington jako Pan Lange oraz Olivia Colman jako matka Nicka. Obsadę nowej serii uzupełnili m.in. Thibault De Montalembert jako ojciec Nicka, a także Ash Self i Bel Priestley, którzy wcielą się w nowych przyjaciół Elle (Yasmin Finney).

Może zainteresuje Cię: Mamy datę premiery 3. sezonu serialu „Lupin” od Netfliksa. Co czeka nas w nowej serii francuskiego hitu?

Źródłlo i zdj. Netflix