„Hellboy” na Blu-ray i DVD – przegląd ofert i specyfikacja

14 sierpnia swoją premierę będą miały wydania Blu-ray i DVD z filmem „Hellboy”, w której główne role zagrali David Harbour, Daniel Dae Kim, Ian McShane i Milla Jovovich. We wpisie znajdziecie przegląd ofert na wszystkie z wydań oraz ich specyfikacje.

Dystrybutorem filmu jest Monolith, który przygotował dwa standardowe wydania na Blu-ray i DVD. Na płycie Blu-ray  znajdziemy oryginalną ścieżkę dźwiękową w formacie DTS-HD Master Audio 5.1 i polskiego lektora Dolby Digital 5.1 oraz napisy.

O filmie

Pojmana i unieszkodliwiona przed wiekami królowa czarownic powraca do naszego świata, by znów nieść śmierć i zniszczenie. Jej demoniczny plan zakłada sprowadzenie na Ziemię plag tak potężnych, że ludzkość nie będzie mieć z nimi żadnych szans. Tylko bohater o tak piekielnych korzeniach jak Hellboy jest w stanie stawić czoła zagrożeniu i podjąć walkę z czarownicą i jej armią. Jego szanse jeszcze wzrosną, gdy okaże się dziedzicem potęgi samego króla Artura. Jednak nawet on w pojedynkę nie jest w stanie wygrać wojny z siłami zła. Zanim dojdzie do decydującego starcia, Hellboy musi odzyskać swych dawnych sprzymierzeńców…

„Hellboy” Blu-ray – opakowanie plastikowe

Gdzie kupić?

„Hellboy” DVD – opakowanie plastikowe

Gdzie kupić?

Specyfikacja wydania

Dystrybucja

Monolith

Data wydania

14.08.2019

Opakowanie

Amaray

Czas trwania [min.]

121

Liczba nośników

1

Obraz

Aspect Ratio: 16:9 - 2.39:1

Dźwięk oryginalny

DTS-HD Master Audio 5.1 angielski

Polska wersja

Dolby Digital 5.1 (lektor) i napisy

źródło: zdj. Monolith / Lionsgate