Henry Cavill nakręcił scenę do filmu Shazam? Nowe plotki

Nowa plotka pochodząca z obozu filmowego uniwersum DC sugeruje, że Henry Cavill nakręcił jednak swoje krótkie cameo do filmu Shazam, który zadebiutuje na ekranach kin już w kwietniu. Poznajcie szczegóły.

Pod koniec ubiegłego roku gruchnęła wiadomość, że Henry Cavill najprawdopodobniej nie powróci już do roli Supermana ze względu na brak porozumienia ze studiem Warner Bros. Mówiło się, że włodarze studia chcieli, aby aktor pojawił się w epizodycznej roli w filmie Shazam, ale z powodu napiętego harmonogramu aktora rozmowy pomiędzy jego agentami i przedstawicielami studia zostały zerwane, zamykając jednocześnie szansę na kolejne występy Cavilla w roli Człowieka ze stali.

Żadna ze stron nie potwierdziła jednak tych rewelacji, a ostatnie plotki z obozu Shazama sugerowały, że Superman jednak pojawi się w filmie, ale na ekranie nie będzie widoczna jego twarz, co w przyszłości ułatwi twórcom wprowadzenie do filmowego świata nowego Supermana.

Dzisiaj jednak pojawiła się sugestia, że Henry Cavill nagrał swoją wersję tej sceny, która może zostać wykorzystana w przypadku, gdyby Warner doszedł jednak do porozumienia z aktorem na temat jego przyszłości w roli Człowieka ze Stali. Cały czas nie wiemy jednak, co dokładnie jest powodem nieporozumienia na linii Warner — Cavill. Ostatnie przecieki sugerowały, że aktor chce decydować, kto zajmie się reżyserią drugiego solowego filmu o przygodach Człowieka ze stali, ale agenci aktora szybko zdementowali te plotki. Niemniej jeśli w najbliższych tygodniach studio dojdzie do porozumienia z przedstawicielami aktora i kontrakt zostanie podpisany, to wygląda na to, że w filmie Shazam zobaczymy zapowiadany od dawna występ Supermana z twarzą Henry'ego Cavilla.

Według wczesnych plotek Superman miał pojawić się w samej końcówce filmu Shazam (być może nawet w scenie po napisach) i spotkać się z Billym Batsonem, który zmienia się w potężnego superbohatera, mówiąc mu: Hej, będziemy Cię obserwować.

Scena miała sugerować, że nowy superbohater jest na dobrej drodze, aby dołączyć do Ligi Sprawiedliwości, ale jak na razie opis nie został oficjalnie potwierdzony przez studio i nie wiemy, czy właśnie taką scenę nagrał Henry Cavill.

Shazam trafi do kin 5 kwietnia 2019 roku. Za reżyserię filmu odpowiedzialny jest David F. Sandberg znany między innymi z pracy nad Annabelle: Narodziny zła oraz Kiedy gasną światła. W rolę tytułowego bohatera wcielą się Zachary Levi (Shazam) oraz Asher Angel (Billy Batson).

źródło: Heroichollywood.com / zdj. Warner Bros. / DC Comics