Henry Cavill po raz ostatni wraca jako Geralt. Mamy zwiastun 3. sezonu „Wiedźmina”. Sezon podzielony na dwie części

Zgodnie ze wczorajszą zajawką otrzymaliśmy pierwszy pełnoprawny zwiastun 3. sezonu serialu „Wiedźmin” od Netfliksa. Rzućcie okiem, jak prezentuje się kolejna porcja odcinków, po której Henry Cavill na zawsze pożegna się z tytułową rolą

Co czeka na Geralta, Ciri i Yennefer w 3. sezonie „Wiedźmina”? Oto zwiastun

W 3. sezonie Geralt, Ciri i Yennefer — której powierzono szkolenie dziewczyny — trafią do twierdzy w Aretuzie. Aby dowiedzieć się czegoś więcej o niezwykłych mocach drzemiących w Ciri, bohaterowie trafiają w sam środek ukrytego konfliktu, pełnego skorumpowanej polityki, czarnej magii i nikczemności. Bezpośrednią inspiracją dla nowych odcinków jest drugi tom sagi Sapkowskiego, czyli „Czas pogardy”.

Obok Cavilla w głównych rolach powrócą Anya Chalotra jako Yennefer z Vengerbergu oraz Freya Allan jako księżniczka Cirilla z Cintry. W nowym sezonie na ekranie partnerować będą im m.in. Robbie Amell jako Gallatin, Meng'er Zhang jako Milva, Hugh Skinnger jako Radowid, Christelle Elwin jako Mistle, a także Mahesh Jadu wcielający się w postać Vilgefortza. 

Sprawdź też: „Heartstopper” powróci z nowymi odcinkami tego lata! Mamy oficjalną datę premiery 2. sezonu hitu Netfliksa

3. sezon serialu „Wiedźmin” – kiedy premiera na Netflix?

Data premiery 3. sezonu serialu „Wiedźmin” została wyznaczona na  29 czerwca. Druga część sezonu pojawi się na platformie Netflix z kolei 27 lipca.

Henry Cavill i inne gwiazdy 3. sezonu „Wiedźmina” na zdjęciach i plakacie

Wiedźmin_s. 3_Netflix-min.jpg

Wiedźmin_s. 3_Netflix (5)-min.jpg

Wiedźmin_s. 3_Netflix (4)-min.jpg

Wiedźmin_s. 3_Netflix (3)-min.jpg

Wiedźmin_s. 3_Netflix (2)-min.jpg

Plakat Wiedźmin s. 3_Netflix-min.jpg

Zdj. Netflix