Henry Cavill pokazał serialową Płotkę? Nowe zdjęcie i wideo

Henry Cavill, który zakończył ostatnio prace na planie pierwszego sezonu serialu „Wiedźmin”, pokazał najprawdopodobniej, jak w produkcji Netfliksa będzie prezentowała się popularna Płotka, koń Geralta. Zobaczcie sami.

Henry Cavill wcielający się w głównego bohatera serialu poinformował kilka dni temu, że prace na planie Wiedźmina zostały zakończone, a dzisiaj w ramach pożegnania z Węgrami, gdzie kręcono większość scen, pokazał na swoim Instagramie konia, który najprawdopodobniej zagrał popularną Płotkę. Na nagranie widzimy również drugiego konia należącego w serialu do Lazlo, postaci granej prawdopodobnie przez Macieja Musiała. Przypomnijmy, że Sir Lazlo to zupełnie nowy bohater stworzony na potrzeby serialu, który nie pojawił się ani w wiedźmińskich książkach Sapkowskiego, ani też w żadnej z gier od CD Projekt Red

Pierwszy sezon serialu ma zadebiutować na platformie Netflix już 20 grudnia bieżącego roku. W obsadzie znajdą się Henry Cavill, który wcieli się w postać Geralta z Rivii, oraz Freya Allan jako Ciri, Anya Chalotra jako Yennefer, Jodhi May jako Calanthe, Björn Hlynur Haraldsson jako Eist, Adam Levy jako Myszowór, MyAnna Buring jako Tissaia, Mimi Ndiweni jako Fringilla, Therica Wilson-Read jako Sabrina i Millie Brady jako Renfri.

Reżyserią odcinków wchodzących w skład pierwszego sezonu zajmą się Alik Sacharow, Alex Garcia Lopez i Charlotte BrändströmAlik Sacharo, który będzie również producentem wykonawczym, wyreżyseruje cztery odcinki, w tym pierwszy. Garcia Lopez i Brändström staną za kamerą dwóch epizodów.

źródło: zdj. Netflix