Henry Cavill przyjedzie do Polski! Gwiazdy „Wiedźmina” zameldują się w Łodzi

Netflix ujawnił główną listę gości na tegorocznej imprezie Wiedźmin Fest organizowanej w Polsce. Pod koniec czerwca do Łodzi zawitają główne gwiazdy serialowej adaptacji powieści Andrzeja Sapkowskiego. Na wydarzeniu zameldują się Henry Cavill, Joey Batey, Anya Chalotra, Freya Allan.

Gwiazdy „Wiedźmina” zawitają do Polski!

Wiedźmin Fest odbędzie się w dniach 24 i 25 czerwca 2023 roku w łódzkim EC1. Wydarzenie skierowane do fanów uniwersum „Wiedźmina” umożliwi uczestnikom wspólne świętowanie premiery trzeciego sezonu serialowej produkcji Netfliksa. Na imprezie fani jako pierwsi zobaczą przedpremierowo odcinki otwierające najnowszy sezon serialu, wejdą w świat atrakcji inspirowanych historią z Kontynentu i spotkają gwiazdy uniwersum Wiedźmina”. Swój udział w wydarzeniu potwierdzili właśnie Henry Cavill, Joey Batey, Anya Chalotra, Freya Allan. Bilety na wydarzenie można zdobyć biorąc udział w konkursie na stronie: probawiedzmina.pl.

Sprawdź też: Alternatywne wersje Spider-Mana w Marvelu? Mają pojawić się w filmie o Avengers.

W 3. sezonie Geralt, Ciri i Yennefer — której powierzono szkolenie dziewczyny — trafią do twierdzy w Aretuzie. Aby dowiedzieć się czegoś więcej o niezwykłych mocach drzemiących w Ciri, bohaterowie trafiają w sam środek ukrytego konfliktu, pełnego skorumpowanej polityki, czarnej magii i nikczemności. Bezpośrednią inspiracją dla nowych odcinków jest drugi tom sagi Sapkowskiego, czyli „Czas pogardy”.

Obok Cavilla w głównych rolach powrócą Anya Chalotra jako Yennefer z Vengerbergu oraz Freya Allan jako księżniczka Cirilla z Cintry. W nowym sezonie na ekranie partnerować będą im m.in. Robbie Amell jako Gallatin, Meng'er Zhang jako Milva, Hugh Skinnger jako Radowid, Christelle Elwin jako Mistle, a także Mahesh Jadu wcielający się w postać Vilgefortza. 

Trzeci sezon „Wiedźmina” został podzielony przez Netfliksa na dwie części. Pierwsza z nich pojawi się  29 czerwca. Druga zawita na platformę 27 lipca.

zdj. Netflix