Henry Golding jako Snake Eyes na plakacie. Nadchodzi zwiastun

Po pokazaniu pierwszych zdjęć z filmu „Snake Eyes” studio Paramount Pictures zaprezentowało pierwszy plakat pokazujący głównego bohatera w jego bojowym stroju. Ujawniono także datę premiery debiutanckiego zwiastuna

Pierwszy zwiastun filmu zostanie zaprezentowany podczas gali MTV Movie & TV Awards w nocy z niedzielę na poniedziałek o godzinie 03:00.

Obsada i fabuła filmu „Snake Eyes”

W głównych rolach w filmie „Snake Eyes: G.I. Joe Origins” wystąpili Iko Uwais grający Hard Mastera, mistrza klanu Arashikage, który przygarnął pod swoje skrzydła i wyszkolił głównego bohatera produkcji. Henry Golding wcielił się w tytułowego komandosa ninja znanego jako Snake Eyes, który w poszukiwaniu zemsty za śmierć swojego ojca dołącza do klanu Arashikage. Andrew Koji pojawi się na ekranie jako Storm Shadow, kolejny członek klanu, a Úrsula Corberó wcieliła się w Baronową, która tak naprawdę nazywa się Anastasia Cisarovna i należy do tajnej organizacji Kobra. W ojca głównego bohatera wcielił się Steven Allerick, a Samara Weaving w Scarlett, zabójczynię i jedną z oryginalnych postaci zespołu G.I. Joe, która posługuje się kuszą.

Reżyserią filmu do scenariusza, który napisał Evan Spiliotopoulos zajął się Robert Schwentke. Produkcja „Snake Eyes” będzie miała swoją premierę już 23 lipca.

Henry Golding na plakacie filmu „Snake Eyes”

zdj. Paramount Pictures