Hercules Poirot i inni bohaterowie filmu „Śmierć na Nilu” na nowych plakatach

20th Century Studios pokazało w sieci galerię nowych plakatów do filmu „Śmierć na Nilu”, będącego następną po Morderstwie w Orient Expressie adaptacją prozy Agathy Christie wyreżyserowaną przez Kennetha Branagha.

Belgijski detektyw Herkules Poirot spędza egipskie wakacje na pokładzie luksusowego parowca. Kiedy miesiąc miodowy pewnej pary zostaje tragicznie przerwany, urlop bohatera zamienia się w pełne grozy poszukiwania mordercy. To dramatyczna opowieść o źle przeżytej miłości, rozgrywająca się na tle epickich krajobrazów pustynnych i majestatycznych piramid w Gizie. W filmie pojawia się grupa nienagannie ubranych podróżników, a także wystarczająco dużo zawiłych zwrotów akcji, by widzowie mogli snuć domysły aż do ostatecznego, szokującego zakończenia.

Oprócz Branagha powracającego do roli Poirota, w obsadzie „Śmierci na Nilu” znaleźli się również Annette Bening, Russell Brand, Ali Fazal, Dawn French, Gal Gadot, Armie Hammer, Rose Leslie, Emma Mackey, Sophie Okonedo, Jennifer Saunders Letitia Wright mająca wcielić się w Rozalię Otterbourne, jedną z głównych podejrzanych w sprawie morderstwa młodej milionerki, do którego dochodzi podczas rejsu po Nilu.

Warto przypomnieć, że „Morderstwo w Orient Expressie” weszło do kin w listopadzie 2017 roku i zarobiło na całym świecie 352,7 miliona dolarów, z czego 102,8 miliona dolarów przypadło na rynek amerykański, a 249,9 miliona na pozostałe kraje.

Śmierć na Nilu” zadebiutuje w kinach już 11 lutego.

Kenneth Branagh w filmie „Śmierci na Nilu”

Emma Mackey w filmie „Śmierci na Nilu”

Ali Fazal w filmie „Śmierci na Nilu”

Gal Gadot w filmie „Śmierci na Nilu”

Letitia Wright w filmie „Śmierci na Nilu”

Tom Bateman w filmie „Śmierci na Nilu”

Annette Bening w filmie „Śmierci na Nilu” 

Zdj. 20th Century Studios