Hitowy serial Apple TV+ powraca. Zwiastun 3. sezonu serialu „Kulawe konie”

Apple TV+ szykuje na końcówkę tego roku jeszcze jedną głośną premierę. W grudniu zobaczymy trzeci już sezon szpiegowskiego serialu „Kulawe konie”. Produkcja, której obsadzie przewodzi rewelacyjny Gary Oldman, doczekała się właśnie zwiastuna.

To jeden z najlepszych seriali od Apple TV+. „Kulawe konie” wracają z 3. sezonem

Serial opowiada historię młodego agenta MI5, który z powodu swoich zawodowych wpadek trafia do zespołu określanego mianem tytułowych Kulawych koni. Grupa skompromitowanych pracowników agencji, prowadzona przez ekscentrycznego szefa stawia czoła zagrożeniom, które umykają agencji i mogą okazać się wyjątkowo groźne dla całego kraju. Serial bazuje na cyklu popularnych powieści autorstwa Micka Herrona.

W trzecim sezonie łącznik ze Stambułu grozi ujawnieniem wielkiego sekretu MI5. Kiedy Jackson Lamb (zdobywca Oscara Gary Oldman) i jego zespół czarnych owiec agencji zostają wciągnięci w spisek, który zagraża przyszłości nie tylko Kulawych koni, ale także samego MI5.

Kulawe konie” zameldują się z trzecim sezonem na platformie Apple TV+ już 1 grudnia. Serial został już przedłużony na czwarty sezon, który pojawi się w przyszłym roku. Obok Oldmana do swoich ról z poprzednich sezonów wracają Chris Reilly („Jeden gniewny człowiek”), Rosalind Eleazar („NW”), Kristin Scott Thomas („Czas mroku”) oraz Jonathan Pryce („Dwóch papieży”). P

zdj. Apple TV+