Horror „Malignant” od Jamesa Wana z pierwszym zwiastunem i plakatem

Warner Bros. udostępniło w sieci pierwszy zwiastun i nowy plakat kolejnego widowiska grozy Jamesa Wana. Premierę „Malignant” zaplanowano na 10 września tego roku.

Główną bohaterką filmu „Malignant”  jest Madison, kobieta sparaliżowana przez wstrząsające wizje makabrycznych morderstw. Z czasem bohaterka odkrywa, że sny na jawie są w istocie przerażającą rzeczywistością.

Sam James Wan zapowiadał, że „Malignant” będzie czymś zupełnie innym od jego dotychczasowych filmów. Inspirację dla reżysera stanowiły horrory reprezentujące gatunek Giallo, który popularny był w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Filmy z tego nurtu charakteryzowały się tym, że głównym wątkiem fabuły była sprawa brutalnych morderstw i poszukiwania odpowiedzialnego za nie sprawcy.

W obsadzie znaleźli się: Mckenna GraceJake Abel, George Young, Maddie Hasson i Annabelle Wallis. Autorem zdjęć jest Michael Burgess pracujący wcześniej przy horrorach „Obecność 3”, „Annabelle wraca do domu” i „Topielisko. Klatwa La Llorony”. Film trafi do kin i na platformę HBO Max.

59AEDB0C-4B03-4F0C-ABBB-6D8DC25B6F76.jpeg

zdj. Warner Bros.