Horror „Wcielenie” kolejną premierą od HBO Max, która trafi niedługo do polskich widzów

Najnowszy horror wyreżyserowany przez Jamesa Wana zawita niedługo do polskiej dystrybucji cyfrowej oraz na telewizyjne ekrany. Produkcja „Wcielenie” z Annabelle Wallis w roli głównej dostępna będzie w lutym na antenie stacji HBO i platformie streamingowej HBO GO.

Horror „Wcielenie” w lutym na HBO GO

Kolejną z premier lutego przygotowanych przez platformę HBO GO i stacje HBO będzie film „Wcielenie” debiutujący w kinach i na platformie HBO Max we wrześniu zeszłego roku. Produkcja, która dostępna jest od grudnia na polskich płytach DVD i Blu-ray na antenę stacji HBO już 13 lutego. Najprawdopodobniej tego samego dnia (lub nawet kilka dni wcześniej) „Wcielenie” od Jamesa Wana doczeka się także premiery na streamingowej platformie HBO GO.

Sprawdźcie też: Powstanie sequel „Wcielenia”? Rozmowy z Warnerem trwają.

Główną bohaterką „Wcielenia” jest Madison, kobieta sparaliżowana przez wizje makabrycznych morderstw. Z czasem bohaterka odkrywa, że sny na jawie są w istocie przerażającą rzeczywistością. Obok Annabelle Wallis grającej główną rolę w obsadzie znaleźli się też Mckenna GraceJake Abel, George Young, Maddie Hasson

źródło: Filmozercy.com / zdj. Warner Bros.