Horror z Sydney Sweeney i krwawy film akcji z Billem Skarsgardem. Dwie świeżutkie premiery na VOD

Na platformach VOD mamy dzisiaj kolejne dwie głośne premiery. Wśród nowości dostępnych do obejrzenia w cyfrowej dystrybucji znajdzie się coś dla fanów horrorów oraz brutalnych filmów akcji. W jednej z produkcji w głównej roli występuje Sydney Sweeney, a w drugiej Bill Skarsgard.

Nowy horror z Sydney Sweeney do obejrzenia w domu

Ponad dwa miesiące musieliśmy czekać w Polsce na to, żeby nowy horror psychologiczny Sydney Sweeney w roli głównej trafił do cyfrowej dystrybucji. Debiutująca pod koniec marca produkcja „Niepokalana” doczekała się właśnie debiutu na platformach VOD i możecie obejrzeć ją z poziomu własnej kanapy. Film wypożyczycie w takich serwisach jak Prime Video, Cineman, Rakuten oraz Play NOW. Na ten moment najtańszą ofertę przygotował Amazon, który umożliwia zobaczenie filmu w cenie 14,99 zł.

Sweeney wcieliła się w filmie w Cecilii, pobożną zakonnicę, która przenosi się do włoskiego klasztoru położonego na malowniczej wsi. Zostaje tam ciepło przyjęta przez inne siostry, ale pobyt zostaje szybko zakłócony i zamienia się w koszmar, gdy Cecilia zdaje sobie sprawę, że jej nowy dom skrywa mroczne i przerażające tajemnice prowadzące do wielkiego cierpienia.

„Boy Kills World”, czyli krwawy akcyjniak już na VOD 

Jeśli natomiast macie ochotę na wyjątkowo brutalny film akcji, to z propozycją godną uwagi przychodzi dzisiaj Rakuten, który udostępnił już w cyfrowej dystrybucji film „Boy Kills World”, w którym rolę głuchoniemego mężczyzny na drodze zemsty zagrał Bill Skarsgård. Film na razie dostępny jest tylko w opcji kupna za (44,99 zł) na wspomnianym Rakutenie lub w cenie 49,99 zł na Prime Video.

Gdy rodzina głównego bohatera zostaje zamordowana, tytułowy Chłopiec ucieka do dżungli, gdzie poddaje się szkoleniu tajemniczego szamana, by stłumić dziecięcą wyobraźnię i stać się narzędziem śmierci

zdj. Lionsgate