Hugh Jackman jednak powróci jako Wolverine? Nowe plotki

Choć Hugh Jackman od paru lat utrzymuje, że swój ostatni występ jako Wolverine ma już za sobą, najnowsze relacje aktora na Instagramie wskazują, że nie wszystko jest jeszcze stracone. Na profilu Jackmana pojawiła się jednocześnie grafika przedstawiające kultowe szpony Logana i wspólna fotka z Kevinem Feigem, szefem Marvel Studios.

Aktor wielokrotnie podkreślał, że z graną przez niemal dwie dekady rolą Rosomaka pożegnał się przy okazji „Logana” z 2017 roku. Najnowsze relacje na Instagramie nie zostały opatrzone żadnym komentarzem, więc nie należy wykluczać, że Jackman droczy się z fanami, ale nietrudno też wyobrazić sobie powrót postaci w zapowiedzianych przez Marvela projektach.

O nowej interpretacji serii o X-Menach, Feige opowiadał jeszcze w trakcie Comic-Conu w 2019 roku. Szef studia zapowiedział wówczas, że prędzej, czy później doczekamy się nowych historii o mutantach osadzonych w MCU, choć konkretna produkcja nie została jeszcze wówczas ujawniona. Warto dodać też, że jeszcze w 2017 roku, a więc przed przejściem Foxa w posiadanie Disneya, Jackman nie wykluczał powrotu jako Wolverine, o ile superbohaterowie połączą się z MCU. 

Przypomnijmy, że jeszcze w kwietniu w sieci pojawiły się plotki o rzekomym serialu o Rosomaku, który miałby trafić do oferty Disney+.

FBD642B4-DCE0-49EC-83D2-9302BA0BA656.jpeg

A5B0EA7F-BC3F-441C-9786-8B238156EAB7.jpeg

Źródło: Screen Rant / zdj. Instagram / Disney