Hugh Jackman komentuje plotki o powrocie do roli Wolverine'a

W lipcu tego roku Hugh Jackman umieścił na swoim Instagramie zdjęcia, które mogły sugerować jego powrót do roli Wolverine'a. Aktor postanowił odnieść się do plotek w najnowszych wywiadach.

Jackman promuje aktualnie swój najnowszy film pod tytułem „Reminiscencja”, ale nie udało mu się uniknąć tematu ewentualnego powrotu do roli Logana, o którym spekuluje się od kilku tygodni. Plotki w lipcu podkręcił sam aktor, który umieścił na swoim Instagramie grafikę przedstawiającą kultowe szpony Wolverine'a i wspólne zdjęcie z Kevinem Feigem, szefem Marvel Studios. Teraz Hugh Jackman twierdzi jednak, że o powrocie do Marvela nie ma mowy.

W pierwszym z wywiadów aktor podkreślił, że Wolverine to już przeszłość, ale zapewnił, że pożegnanie się z rolą nie było dla niego prostą sprawą i wiele zawdzięcza produkcjom Marvela.

Wolverine to już przeszłość. Tylko nie mów nikomu, dobrze? Pozwól, że dodam jeszcze jedno, ponieważ, jak już powiedziałem, nie ma dnia, w którym nie byłbym niewyobrażalnie wdzięczny za to, że byłem częścią tego wszechświata MCU. Zwłaszcza że byłem w tym od początku i obserwowałem, jak Kevin Feige przechodzi drogę od bycia asystentem do producenta i mojego kumpla, a później do miejsca, w którym jest dzisiaj. I to była życiowa rola. Nie chcę, żeby ludzie myśleli, że kiedy mówię, że z tym skończyłem, to jest to dla mnie łatwa sprawa. To był jeden z wielkich rozdziałów mojego życia.

W rozmowie z dziennikarzem prowadzącym kanał Jake's Takes aktor został wprost zapytany o ostatnie plotki sugerujące możliwość jego powrotu do roli Wolverine'a w ramach rozkręcającego się multiwersum i o to, czy miałby jakiś pomysł na ponowne zagranie Logana.

Cóż, fakt, że słyszę o tym od Ciebie Jake, a w mojej skrzynce nie ma żadnej wiadomości od Kevina Feigego, oznacza to, że prawdopodobnie, bez względu na to, na jaki pomysł bym wpadł, żadna oferta nie leży na stole. Chcę, żeby to było jasne.

W dalszej wypowiedzi Jackman jeszcze raz podkreślił, że rola Wolverine'a wiele dla niego znaczy, ale ten rozdział ma już za sobą. Aktor dodał także, że świadomość, że „Logan” będzie jego ostatnim filmem, pomogła mu w pracy na planie i zakończył temat prośbą, o przekazanie jego decyzji o pożegnaniu z rolą Wolverine'a Ryanowi Reynoldsowi, który cały czas nie chce uwierzyć, że to koniec i myśli, że to dowcip.

Ostatnie wypowiedzi Jackmana, w których aktor kategorycznie zapewnia, że nie powróci do roli Wolverine'a nie przekonują jednak wszystkich fanów oraz dziennikarzy. Pojawia się wiele głosów sugerujących, że wypowiedzi aktora są tylko zasłoną dymną przed ogłoszeniem jego ponownego zaangażowania w filmowe produkcje Marvela.

źródło: screenrant.com / zdj. 20th Century Studios