Huntress z filmu „Ptaki Nocy” mogła wyglądać zupełnie inaczej – nowe zdjęcie

Najnowsze widowisko DC Comics pod tytułem „Ptaki Nocy” trafiło ostatnio na fizyczne nośniki i z tej okazji w sieci pojawiło się nowe zdjęcie pokazujące, jaki strój mogła nosić Huntress, jedna z bohaterek filmu, grana przez Mary Elizabeth Winstead.

Zaprezentowana grafika koncepcyjna ujawniła alternatywny wygląd bohaterki Mary Elizabeth Winstead, który zdecydowanie bardziej przypomina komiksowy pierwowzór prezentowany na łamach kart komiksów DC. Zobaczcie sami.

Film „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)” z Margot Robbie w roli Harley Quinn zadebiutował w Polsce na wszystkich trzech nośnikach i doczeka się standardowych edycji na DVD, Blu-ray i 4K UHD, a także limitowanych steelbooków na Blu-ray i 4K UHD. Na płycie UHD  obecny jest obraz w rozdzielczości 4K z systemami HDR10+ i Dolby Vision oraz oryginalna ścieżka dźwiękowa w formacie Dolby Atmos. Jeśli chodzi o polską wersję językową, to możemy liczyć na lektora w formacie Dolby Digital 5.1 oraz polskie napisy.

EYpKgPdUcAAiF_x.jpg

Ptaki Nocy” wyreżyserowała Cathy Yan. Scenariusz przygotowała Christina Hodson. W głównych rolach pojawili się Margot Robbie, Ewan McGregor, Jurnee Smollett-Bell, May Elizabeth Winstead i Rosie Perez.

źródło: heroichollywood.com / zdj. Warner Bros.