„Hypnotic” – mamy datę premiery nowego thrillera kryminalnego z Benem Affleckiem

W następstwie pierwszego pokazu „Hypnotic”, nowego przedsięwzięcia Roberta Rodrigueza i Bena Afflecka, podczas festiwalu filmowego SXSW ujawniono, kiedy film doczeka się szerszej dystrybucji. Amerykańska premiera odbędzie się wiosną.

Hypnotic” koncentruje się na historii detektywa, który badając serię dziwnych napadów, trafia na ślad związany ze sprawą swojej zaginionej córki oraz tajnym programem rządowym.

Obok Afflecka na ekranie pojawią się Dayo Okeniyi („Terminator: Genisys”, „Igrzyska śmierci”), William Fichtner („Helikopter w ogniu”, „Miasto gniewu”), Alice Braga („Jestem legendą”), Hala Finley („Będziemy bohaterami”) oraz JD Pardo („Mayans MC”).

Choć jeszcze za wcześnie, by mówić o polskiej dacie premiery, z nowego raportu serwisu Bloody Disgusting dowiedzieliśmy się, że dokładnie 18 maja tego roku film będą mogli zobaczyć widzowie w USA. Dystrybucją zajmie sie firma Ketchup Entertainement.

Rodriguez reżyserował film do własnego scenariusza. Prace na planie toczyły się w Teksasie. Produkują firmy Studio 8 i Solstice Studios.

zdj. SXSW