IMAX gotowy na „Buzza Astrala”. Sieć kin pokazała nowy plakat animacji Pixara

Z okazji nadchodzącej wielkimi krokami premiery „Buzza Astrala” sieć kin IMAX udostępniła w sieci następny plakat tego animowanego widowiska. Przedpremierowo otrzymaliśmy też nowy fragment filmu.

Film będący niebezpośrednim spin-offem „Toy Story” ukaże losy legendarnego Strażnika Kosmosu po tym, jak wraz ze swoją dowódczynią zostaje on uwięziony na wrogiej planecie oddalonej o 4,2 miliona lat świetlnych od Ziemi. W próbach odnalezienia drogi powrotnej do domu Buzza Astrala wspomoże grupa ambitnych rekrutów oraz uroczy robot-towarzysz, Sox. Powodzeniu misji zagrozi pojawienie się Zurga, imponującej postaci z armią bezwzględnych robotów i tajemniczym planem działania. Przypomnijmy, że w „Toy Story”, zabawka zainspirowana głównym bohaterem „Buzza” uważa się za kosmicznego wojownika, którego misją jest ochrona galaktyki przed złym cesarzem Zurgiem.

W oryginalnej wersji dźwiękowej filmu usłyszymy między innymi głosy Chrisa Evansa, który wciela się w tytułowego bohatera oraz Jamesa Brolin grającego postać enigmatycznego Zurga. Reżyserem filmu jest Angus MacLane (współreżyser „Gdzie jest Dory?”). Za scenariusz odpowiada Pete Docter, trzykrotny laureat Oscara za filmy „Odlot”, „W głowie się nie mieści” i „Co w duszy gra”.

Buzz Astral” trafi do kin 17 czerwca tego roku.

8F7AC9ED-9EA2-4181-9DF6-AA79103C5A51.jpeg

Źródło i zdj. Pixar