„Isle of the Dead” kolejnym spin-offem „The Walking Dead”. Powrócą Maggie i Negan

Jeszcze w tym roku AMC wyemituje długo zapowiadane, finałowe odcinki „The Walking Dead”, ale bynajmniej nie oznacza to, że stacja rozstaje się z bohaterami uniwersum „Żywych Trupów”. Oficjalnej zapowiedzi doczekał się właśnie kolejny spin-off tego serialu. W głównych rolach powrócą w nim Lauren Cohan i Jeffrey Dean Morgan, wcielający się w Maggie i Negana.

Nowo ujawniona produkcja, nosząca tytuł „Isle of the Dead” będzie kolejnym po serialu o Darylu i Carol projektem kontynuującym losy bohaterów „The Walking Dead”. Akcja serii rozegra się w Nowym Jorku po wydarzeniach głównego serialu. Oficjalny opis:

Maggie i Negan trafiają na postapokaliptyczny Manhattan, wyspę od dawna odciętą od stałego lądu. Upadłe miasto jest pełne żywych trupów, ale są tu też ci, którzy zdołali uczynić Nowy Jork swoim własnym światem, pełnym anarchii, niebezpieczeństw, piękna i koszmarów.

Na pierwszą serię złoży się sześć odcinków. Premierę zaplanowano na przyszły rok. Showrunnerem serii został Eli Jorné („The Walking Dead”). 

Sprawdź też: Olivia Munn kolejną gwiazdą „Tales of the Walking Dead”. Kto jeszcze zagra w spin-offie „Żywych Trupów”?

Eli stworzył chaotyczny, szalony i piękny świat żywych trupów, skrojony dla Negana, Maggie i tych fanów serialu, którzy chcą zobaczyć nowe i niewyobrażalne miejsca uniwersum TWD  – pisał o nowym projekcie szef franczyzy Scott Gimple. „Lauren i Jeffrey zawsze doskonale z sobą współpracowali, a teraz zabieramy tę współpracę na nowy poziom. Ta seria przetestuje ich zdolność przetrwania – w tym świecie i z sobą nawzajem.”

Poniżej pierwszy plakat „Isle of the Dead”.

42DA601A-B81F-4605-9459-5FC2E022DA6F.png

zdj. AMC