Jack Reacher powraca! Mamy pełny zwiastun 2. sezonu hitowego akcyjniaka Prime Video

Drugi sezon serialowej adaptacji cyklu powieści o Jacku Reacherze doczekała się nowej zapowiedzi. W hitowej produkcji Amazon Prime Video do tytułowej roli powraca Alan Ritchson.

Nadchodzi 2. sezon serialuReacher”. To ekranizacja „Elity zabójców”

Przypomnijmy, że debiut adaptacji pierwszej powieści z cyklu stworzonego przez Lee Childa („Poziom śmierci”) odbył się jeszcze w lutym ubiegłego roku. Zapowiedziany tylko trzy dni po streamingowej premierze sezon drugi został oparty na jedenastej z kolei odsłonie przygód byłego wojskowego Armii USA, czyli „Elicie zabójców”. 

Akcja tej powieści rozpoczyna się, gdy główny bohater otrzymuje zaszyfrowaną wiadomość i usiłuje rozwikłać zagadkową śmierć kolegów ze specjalnej grupy śledczej, do której kiedyś należał. „Na pustyni w Kalifornii znaleziono wyrzucone z helikoptera zwłoki jednego z byłych członków grupy. Inni stają się zwierzyną, na którą zapolują profesjonaliści. Reacherowi pachnie to spiskiem związanym z międzynarodowym terroryzmem” – napisano w oficjalnym opisie książki, która na polskim rynku ukazała się dzięki wydawnictwu Albatros

Głównym twórcą serialu Amazona jest Nick Santora („Rodzina Soprano”, „Skazany na śmierć”). Obok stałych członków obsady: Luke'a Bilyka, Deana McKenzie, Edssona Moralesa, Andresa Collantesa, Shannon Kook-Chun, Ty Victora Olssona i Josha Blackera, drugi sezon wzbogacił się o szereg nowych gwiazd, jak również o kilka występów gościnnych. W nowym sezonie pojawią się Serinda Swan, Ferdinand Kingsley, Shaun Sipos, a także Rory Cochrane i znany z „Prawa ulicy” Domenick Lombardozzi.

Premiera serialu w ofercie Prime Video odbędzie się już w przyszłym miesiącu.

 

Zdj. Prime Video