Jacob Elordi i Cailee Spaeny jako Elvis i Priscilla na plakacie biografii o małżeństwie. Jutro pierwszy zwiastun

W sieci pojawił się pierwszy plakat filmu „Priscilla” produkowanego przez studio A24. W rolach głównych produkcji w reżyserii Sofii Coppoli („Między słowami”) występują: Cailee Spaeny („Mare z Easttown”) jako Priscilla oraz Jacob Elordi („Euforia”) jako Elvis. Jutro zobaczymy debiutancki zwiastun.

Film powstaje na podstawie książki „Elvis and Me”, książkowego memuaru Sandry Harmon i samej Priscilly Presley. W przeciwieństwie do głośnego widowiska Baza Luhrmanna projekt Coppoli bardziej niż na związku z muzyką i menedżerem Tomem Parkerem koncentruje się na relacji z jego żoną. Przypomnijmy, że „Elvis” z Austinem Butlerem spotkał się z krytyką z powodu odsunięcia postaci Priscilli na dalszy plan

Sprawdź też: Mamy pierwsze szczegóły o rom-comie z Florence Pugh i Andrew Garfieldem. Prawa do filmu zakupiło A24

Coppola wyreżyserowała film według własnego skryptu. Z przedsięwzięciem związali się stali współpracownicy reżyserki, w tym m.in. operator Philippe Le Sour, kostiumografka Stacey Battat czy montażystka Sarah Flack. Ekipa zrealizowała z Coppolą takie projekty jak „Na pokuszenie”, „Bling Ring” czy „Między słowami”.

Jacob Elordi i Cailee Spaeny jako Elvis i Priscilla w filmie Priscilla za A24.jpg

Zdj. A24